storlog Güvenilir Online Alışveriş Topluluğu

Storlog Hakkında

Instagram üzerinde oluşan ciddi alışveriş hacmi ve bu pazarda küçük cirolarla satış yapan butik hesaplardan büyük firmalara ait hesaplara kadar pek çok satıcının ticari faaliyetleri bilinen bir gerçek. Peki günden güne büyüyen bu instagram pazarında kim neye göre hizmet veriyor? Müşteriler memnun mu? Şikayetleri kim alıyor ve hangi satıcılar hizmet kalitesini arttırmaya yönelik çalışıyor?

İşte bu, bizim çıkış noktamız oldu ve güvenilir instagram alışverişleri için bir topluluk oluşturmaya karar verdik. Storlog topluluğuna katılarak siz de instagram üzerinden yaptığınız alışverişleri paylaşabilir ve güvenilir alışveriş topluluğuna katkı sağlayabilirsiniz. Memnun kaldığınız satıcıları yukarıya taşıyarak insanların kaliteli hizmete ulaşmasına ön ayak olun. Ya da ürün veya hizmetinden memnun kalmadığınız satıcıları düşük puanlayarak, aynı zamanda varsa şikayet ve yorumlarınızı paylaşarak farklı tüketicilerin mağdur olmasını engelleyin.

Storlog, bahsettiğimiz bu tüketici ihtiyacını kapatan bir platform olmasının yanı sıra kaliteli hizmet ve ürün sağlayan satıcılar için de ciddi bir gereksinim. Müşteri memnuniyetine önem veren ve ürün ya da hizmet kalitesini sürekli arttırmaya gayret gösteren satıcılar da Storlog' u aktif olarak kullanarak daha fazla kitleye ulaşabilir ve markasının prestijini arttırabilir.

Storlog, satıcı değerlendirmesini saniyeler içinde gerçekleştirebileceğiniz ve mevcut instagram tüketici topluluğunda ciddi bir açığı kapatan, aynı zamanda kar amacı gütmeyen bir uygulamadır. Unutmayalım ki ne kadar çok bilgi paylaşırsak topluluk o kadar gelişecek ve herkes güvenilir ve kaliteli hizmete rahatça ulaşabilecektir.

STORLOG EKİBİ